• Борисо-Глібський храм с.Шклінь
  Борисо-Глібський храм с.Шклінь
 • Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
  Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
 • Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
  Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
 • Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
  Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
 • Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
  Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
 • Свято-Михайлівський храм с.Красів
  Свято-Михайлівський храм с.Красів
 • Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
  Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
 • Свято-Михайлівський храм с.Мирне
  Свято-Михайлівський храм с.Мирне
 • Свято-Покровський храм с.Терешківці
  Свято-Покровський храм с.Терешківці
 • Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
  Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
 • Свято-Преображенський храм с.Жуківець
  Свято-Преображенський храм с.Жуківець
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
 • Храм Різдва Христового м.Горохова
  Храм Різдва Христового м.Горохова
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
  Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
17.12.2016

 

 

До Дня Святого Миколая, з благословіння керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла відбулася подорож  дітей-сиріт та дітей, батьки яких загинули у зоні АТО з Горохівського району у славнозвістне місто Львів.

Ця поїздка організована священиками Горохівського та Мар'янівського благочинь, на кошти зібрані  під час 10-го ювілейного Різдвяного благодійного концерту, що відбувся 10 січня цього року у РНД Просвіта у Горохові  за підтримки працівників відділу у справах сім'ї та дітей Горохівської райдержадміністрації.

Прибувши у місто Львів, в день пам'яті святої великомучениці Варвари, діти мали можливість помолитись у Свято-Георгіївському кафедральному храмі з нагоди особливого вшанування святої подвижниці у Львові. Адже у 1945 році до цього храму було доставлено частку мощей святої великомучениці - ліве ребро, після чого вмч.Варвара по особливому почала вшановуватись і вважатись покровителькою православних львів'ян.

Після богослужіння, відбулась зустріч діток із єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, під час якої юні гості привітали владику та заспівали декілька пісень. Архіпастир подякував дітлахам за візит, привітав їх зі святом та подарував кожному подарунки, у вигляді духовної літератури і солодощів, а молодіжка Свято-Георгіївського храму почастувала паломників теплим чаєм та львівськими пирогами.

Після зустрічі з владикою, діти з екскурсоводом  почали знайомитися  з цікавою, дивовижною та насиченою  яскравими подіями історією та розповідями про визначні пам'ятки Львова.

Екскурсія стародавніми вулицями і незабутньої краси храмами здатна заворожити будь-кого. Незабутні враження діти отримали від відвідин Високого замку, де з висоти пташиного польоту відкривається вся панорама міста. У піднесенні, на найвищій висоті Львова, діти-сироти одноголосно проспівали гімн України.

Завдячуючи власникам кафе "Вишиванка" дітей почастували благодійним безкоштовним обідом.

Під час огляду центральної частини міста, діти мали можливість поринути у старий Львів. Вони побачили Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який входить до списку найвідоміших театрів Європи, пам´ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, королю Данилу Галицькому. Почули дивовижну історію про львівську ратушу та відвідали музей-Арсенал, у якому розміщена постійна експозиція історичної зброї.

Усім відомо, що Львів - місто смаколиків та запашної кави. Впродовж століть тут виробляли та продавали найрізноманітніші солодощі, серед яких особливою популярністю користувались «Юрашки» - відомі львівські пряники.

Завітавши до Львівської майстерні пряників, діти побачили  як народжуються справжні кулінарні шедеври. Для гостей з Горохівщини, працівники майстерні провели майстер-клас, на якому дітлахи мали можливість втілити свою солодку мрію - прикрасити свої пряники власноруч, скуштувати їх і забрати з собою.

Наприкінці насиченого дня,  для дітей - сиріт було організовано відпочинок у торгово-розважальному центрі «Ашан».  Дітлахи поділившись на команди грали у боулінг  та мали можливість покататися на ковзанах.

Втомлені але задоволені  діти з величезною подякою Богу і священикам, повернулися додому.  Те відчуття, яке  присутнє на душі у кожної дитини-сироти і наповнює її серце, вона привезе в свою домівку, поділиться любов'ю зі своїми близькими і ще довго-довго буде згадувати про все, що залягло в її пам'яті від поїздки.

 

Cьогодні