• Борисо-Глібський храм с.Шклінь
  Борисо-Глібський храм с.Шклінь
 • Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
  Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
 • Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
  Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
 • Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
  Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
 • Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
  Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
 • Свято-Михайлівський храм с.Красів
  Свято-Михайлівський храм с.Красів
 • Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
  Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
 • Свято-Михайлівський храм с.Мирне
  Свято-Михайлівський храм с.Мирне
 • Свято-Покровський храм с.Терешківці
  Свято-Покровський храм с.Терешківці
 • Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
  Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
 • Свято-Преображенський храм с.Жуківець
  Свято-Преображенський храм с.Жуківець
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
 • Храм Різдва Христового м.Горохова
  Храм Різдва Христового м.Горохова
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
  Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
16.01.2014

 

Щороку, в період Різдвяних свят, з благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, Горохівське благочиння традиційно проводить Різдвяний  благодійний концерт для дітей-сиріт.

Всі небайдужі, котрі бажають долучитися і своєю копієчкою до благодійної скарбнички, зібралися у четвер, 16 січня 2014р. у РНД «Просвіта» м.Горохова, вже 8-й рік поспіль заради того, щоб не тільки насолодитись чудовими виступами православних колективів, але і допомогти посильною грошовою допомогою обездоленим дітям та сиротам.  

Радіє серце, коли небайдужі до чужого горя люди, щороку кількість яких збільшується, приходять розділити свято з сиротами, обездоленими, з тими, хто попав у складні життєві ситуації. Адже, кошти, які збираються під час Різдвяного дійства служать посильною допомогою для таких діток  Горохівського району, яких налічується 60, за словами Тетяни Володимирівни Доманської, начальника служби у справах дітей при райдержадміністрації.

Розпочався концерт зі співу тропаря свята Різдва Христового, який заспівали священики Горохівського і Мар'янівського благочинь, після якого до всіх присутніх звернувся благочинний Горохівської округи протоієрей Олександр Пасічник. Він привітав усіх присутніх у залі із Різдвяними святами та закликав допомогти сиротам району благодійними коштами.

Голова райдержадміністрації Жанна Євгенівна Савчук вступним словом також привітала усіх присутніх у залі з Різдвяними святами, побажала Божого благословення у всіх добрих справах, розповіла про нелегку долю сироти, закликавши всіх небайдужих допомогти їм.

В залі були присутні 13 багатодітних матерів, яким Указом Президента України присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», їм голова райдержадміністрації Жанна Савчук урочисто вручила посвідчення та нагрудні відзнаки, а 14-у покійну матір-героїню вшанували хвилиною мовчання.

Після цього виступили наймолодші учасники концерту, вихованці недільної школи при храмі Різдва Христового м. Горохова, які показали театралізований «Різдвяний вертеп» та привітали своїми колядками та віншуваннями глядачів.

Також присутні мали можливість послухати жіноче вокальне тріо Свято-Миколаївського храму с. Скобелка.

Другий рік  поспіль у концерті бере участь ансамбль «Барви Осені», РНД «Просвіта», під керівництвом Пасічнюк Марії.

Далі  глядачі слухали народні колядки у виконанні хору Свято Анно-Зачатієвського храму с. Ржищів. Колядував хор Свято-Дмитрівського храму с.Журавники, які у чоловічому складі порадували присутніх у залі своїм співом. Чудовим звучанням та професійним виконанням колядок прозвучав для присутніх у залі  хор Свято-Іовського храму с.Борисковичі та місцевий хор храму Різдва Христового м. Горохова.

Не  обійшлося на святі і без хору священиків, які щороку радують своїми чудовими  різдвяними піснеспівами.

Словами щирої вдячності до присутніх у залі звернулася Тетяна Володимирівна Доманська, начальник служби у справах дітей при райдержадміністрації, яка подякувала о.Олександру Пасічнику та священикам Горохівського та Мар'янівського благочинь УПЦ за  вагомий внесок прояву милосердя до дітей зі складною життєвою ситуацією.

На закінчення свята отець Олександр подякував всім присутнім за увагу та милостивість і оголосив, що цього року у залі було зібрано 5500 грн.,  які будуть передані для дітей - сиріт. Всім жертводавцям хор священиків проспівав «Многая літа».

Цей благодійний концерт для підтримки дітей-сиріт є свідченням того, що серця жителів району є щирими і відкритими для добра та милосердя. Адже згідно Євангелію, Господь бачить жертву кожного і всім хто вніс свою лепту тайно, Господь воздасть явно.

 

До вашої уваги фото Віталія Вольчинського

Cьогодні