• Борисо-Глібський храм с.Шклінь
  Борисо-Глібський храм с.Шклінь
 • Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
  Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
 • Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
  Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
 • Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
  Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
 • Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
  Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
 • Свято-Михайлівський храм с.Красів
  Свято-Михайлівський храм с.Красів
 • Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
  Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
 • Свято-Михайлівський храм с.Мирне
  Свято-Михайлівський храм с.Мирне
 • Свято-Покровський храм с.Терешківці
  Свято-Покровський храм с.Терешківці
 • Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
  Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
 • Свято-Преображенський храм с.Жуківець
  Свято-Преображенський храм с.Жуківець
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
 • Храм Різдва Христового м.Горохова
  Храм Різдва Христового м.Горохова
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
  Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
05.11.2017

 

У храмі Різдва Христового м.Горохова помолились за спокій душі пріснопам'ятного протоієрея Олександра Пасічника.

5 листопада, в річницю з дня смерті одного з найвідоміших священнослужителів Волинської  єпархії УПЦ, благочинного Горохівської округи митрофорного протоієрея Олександра Пасічника, по благословінню єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла у храмі Різдва Христового м.Горохова відбулася заупокійна Божественна Літургія.

Богослужіння очолив благочинний Горохівської округи, настоятель Хрестовоздвиженського храму с.Ярівка прот.Валерій Пилипчук.

Помолитися за свого брата у Христі в храмі, який збудував покійний настоятель і прослужив у ньому більше десятка років, з'їхалося  багато священнослужителів Волинської та Львівської єпархій УПЦ.

Протоієрей Олександр Пасічник відійшов до Господа 5 листопада 2016 року, в день Дмитрівської батьківської поминальної суботи. Ієрей Андрій Гаврилюк, який служив з батюшкою поряд останні 5 років, ще встиг прийти до нього у лікарню, посповідати і причастити. Батюшку завезли ще додому у село Скобелка, де він і віддав Богу душу.

Як у день похорону, так і в річницю смерті отця Олександра у храм прийшло багато його духовних дітей. Вони отримали молитвенника за нас, грішних, і на небесах. Рік без отця Олександра був важкий для них, бо звикли радитися, просити благословення на різні життєві клопоти, але водночас рік і радісний, бо радістю є зустріч людини із Богом.

Протоієрей Олександр Пасічник, як говорив у своїй проповіді настоятель  храму Всіх святих землі Волинської м.Луцька протоієрей Володимир Яцишин, був людиною, котра віддано і смиренно служила Господу, Церкві і людям.

Після Літургії, зі словом до парафіян звернувся і найстарший священик Горохівщини, товариш о.Олександра  та настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Цегів прот.Олександр Солодуха, який пригадав спільні молоді роки  пастирського служіння і особливу ревність до проповіді  Слова Божого покійного священнослужителя.

По завершенні Божественної Літургії, духовенство відслужило панахиду за спокій душі пріснопам'ятного протоієрея Олександра Пасічника.

Після  панахиди, ієрей Андрій Гаврилюк, який був помічником покійного благочинного, та зараз несе послух настоятеля цього храму,  подякував присутнім священикам та мирянам за молитви про спочилого в Бозі батюшку Олександра, подякував тим, хто молився і молиться за його безсмертну душу.

Священик зокрема зауважив: "Отець Олександр був цілою епохою у житті горохівчан та всі ми отримали з його відходом у вічність ще одного молитвенника за нас. Найціннішою  пам'яттю про отця Олександра є прекрасний храм, який він побудував разом з православною громадою міста та протягом останніх років був його настоятелем.

Зазвичай священиків хоронять біля храму, в якому служили, і отець Олександр Пасічник заслуговував на таку пошану. Але за життя він просив, щоб його поклали у землю в Скобелці, біля могили покійної дружини. Так і зробили...".

З ініціативи священика Андрія Гаврилюка та люблячих парафіян, на стіні храму Різдва Христового було встановлено пам'ятну дошку, щоб увіковічити пам'ять будівничого і покійного настоятеля храму дорогого усім прот.Олександра Пасічника.

Після панахиди, благочинний прот.Валерій Пилипчук очолив освячення меморіальної дошки  та нагадав присутнім нелегкий життєвий шлях, який прожив о.Олександр і ніколи не роптав ні на Бога, ні на людей. А своїм життєвим прикладом вселяв у людські душі віру, надію, а головне - любов, бо на ній, на любові, і тримається наша Церква і увесь цей світ.

Опісля всі бажаючі змогли поїхати на кладовище у с.Скобелка і помолитися на могилі отця Олександра.

Спочивайте з Богом, дорогий наш батюшка!

 

 

Cьогодні