• Борисо-Глібський храм с.Шклінь
  Борисо-Глібський храм с.Шклінь
 • Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
  Свято - Георгіївський храм с.Бережанка
 • Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
  Свято-Дмитрівський храм с.Ниви-Губинські
 • Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
  Свято-Миколаївський храм с.Звиняче
 • Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
  Свято-Миколаївський храм с.Скобелка
 • Свято-Михайлівський храм с.Красів
  Свято-Михайлівський храм с.Красів
 • Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
  Свято-Михайлівський храм с.Марковичі
 • Свято-Михайлівський храм с.Мирне
  Свято-Михайлівський храм с.Мирне
 • Свято-Покровський храм с.Терешківці
  Свято-Покровський храм с.Терешківці
 • Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
  Свято-Преображенський храм с.Бистровиця
 • Свято-Преображенський храм с.Жуківець
  Свято-Преображенський храм с.Жуківець
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Михлин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Рачин
 • Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
  Свято-Різдво-Богородичний храм с.Холонів
 • Храм Різдва Христового м.Горохова
  Храм Різдва Христового м.Горохова
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ватин
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
  Хресто-Воздвиженський храм с.Озерці
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ощів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
  Хресто-Воздвиженський храм с.Угринів
 • Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
  Хресто-Воздвиженський храм с.Ярівка
10.01.2016

 

 

Діти, які з перших років життя не отримують батьківського тепла і турботи, потребують пильної уваги й опіки з боку держави, а також людей, яким небайдужа їхня доля. Саме такі люди зібралися 10 січня у РНД «Просвіта» міста Горохова,  де відбувся 10-й Ювілейний Різдвяний благодійний концерт  для дітей-сиріт  «Я дар  від  серця  принесу».

Сюди прийшли не тільки насолодитись чудовими виступами православних колективів, але і допомогти посильними грошовими пожертвуваннями горохівським обездоленим  дітям та сиротам.

Щороку,  в період Різдвяних свят,  з благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, Горохівське та Мар'янівське  благочиння  традиційно  проводять  такий  благодійний  захід.

Розпочався концерт зі співу тропаря свята Різдва Христового, який заспівали священики Горохівського і Мар'янівського благочинь, після якого до всіх присутніх звернувся благочинний Горохівської округи протоієрей Олександр Пасічник.  Він привітав усіх  присутніх у залі із  Різдвяними  святами та закликав допомогти сиротам району благодійними коштами.

Звернулася до присутніх і голова Горохівської райдержадміністрації Любов  Матвеєва,  яка подякувала духовенству району УПЦ за організацію таких заходів, які допомагають згуртувати людей, яким не байдужа доля сироти та побажала усім  присутнім  міцного  здоров'я, родинного тепла, затишку, всіляких  духовних та земних благ.

Радіє серце, коли небайдужі до чужого горя люди, щороку кількість яких збільшується,  приходять   розділити свято з сиротами,  обездоленими,  з тими,  хто попав у складні життєві  ситуації. Адже, кошти, які  збираються  під час Різдвяного дійства  служать  посильною допомогою  для таких діток  Горохівського району, яких налічується більше 60-ти.

Щоб  якнайповніше всі могли відчути радість різдвяних свят,  наймолодші учасники концерту, вихованці недільної школи при храмі Різдва Христового м. Горохова  принесли в дарунок театралізований український вертеп та привітали своїми колядками та віншуваннями присутніх.

Радували  глядачів  дзвінкоголосим  співом низки  різдвяних  колядок фольклорний  колектив  «Чиста криниця» ЗОШ  І - ІІІ  ступеня с. Борочиче.

Молодіжка  храму  Різдва  Христового  м.Горохова   показала  цікаву Різдвяну виставу: "Іван Василеві міняє конфесію",  яку з великим захопленням дивився заповнений зал РНД «Просвіта».

Православні  храми - це джерела духовності, живі приклади діючої віри. Саме там день і ніч підноситься молитва до Престолу Божого за наш боголюбивий український  народ, а особливо за тих,  кому був  присвячений   благодійний концерт « Я  дар  від  серця  принесу».

Не могли не зворушити присутніх на концерті  виступи  церковних  хорів Свято - Миколаївського  храму  с. Скобелка, Свято - Іовського  храму  с. Борисковичі,  Свято - Михайлівського  храму  с. Мирне, Свято - Покровського  храму с. Пірванче,  однорідного жіночого   хору    храму  Різдва  Христового  м. Горохова  та  дитячого церковного  хору  Свято - Іллінського  храму  с. Борочиче.

Особливо  мелодійно  лунали  колядки з вуст  священників  та  матушок  Горохівського та  Мар'янівського  благочинь,  які у спільному виконанні також подарували присутнім декілька колядок .

«Тумани, тумани, верніть мені маму...», - коли слова цієї пісні почали лунати з уст юної учасниці концерту Христини  Зарафутдінової, на очі присутніх мимоволі навертались сльози, адже присвячена вона гіркій сирітській долі.  Варто зауважити, що дівчинка співала не сама, окремі куплети виконували  священнослужителі -  прот. Миколай Черняк,  прот Сергій Кравчук, прот. Юрій Зарафутдінов, прот. Ігор Клачук, свящ. Олексій Дзіндзя, свящ.Ігор Бондарчук та  свящ. Андрій Гаврилюк.

«Ангельськими  голосами»  прославляли  Христа  Юлія  та  Христина  Зарафутдінові.

Вихованці  танцювального  колективу «Зорепад»  ЗОШ І - ІІІ  ступеня  с. Борочиче  подарували  присутнім танець  ангелочків, в результаті  якого  було  зі  свічок  створено велике  серце  Доброти, Милосердя, Любові  до   ближнього.

Прикрасили Торжество своїм співом місцевий  хор священиків благочиння, під керівництвом свящ. Андрія Гаврилюка.

Не  оминули  увагою  на  благодійному  концерті  і  патріотів нашої держави,  які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Виконавши  «Вічну  пам'ять», священнослужителі  закликали  згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за   майбутнє. Тож хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Тому  духовний гімн України «Боже Великий Єдиний»  виконали  всі  учасники  концерту  і  присутні  в  залі.

На закінчення свята отець Олександр подякував всім присутнім за увагу та милостивість і оголосив, що цього року у залі було зібрано більше 13 тис. гривень, які будуть передані для дітей - сиріт. Варто зауважити, що пожертви ще збираються на православних парафіях району і на даний час продовжують надходити від небайдужих людей. 

Всім жертводавцям хор священиків проспівав «Многая літа».

Цей благодійний концерт для підтримки дітей-сиріт є свідченням того, що серця жителів району є щирими і відкритими для добра та милосердя. Адже  згідно з Євангелією,  Господь бачить жертву кожного і всім,  хто  вніс свою лепту тайно,  Господь воздасть явно.

Повне відео концерту буде додано пізніше

 

 

Cьогодні